-
8 oz - Endless Candle At Home Candle RefillIf you are a candle lover who burns candles frequently, you know the dilemma of burning through your favorite candle and being stuck with an empty jar or vessel that you hate to get rid of, but really don’t need. Never throw away an...
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
-
Snowmass Classic Soy CandleSNOWMASS has minty and bright top notes over a pine and fir base that call to mind the first fresh snowfall in the forests of the Rockies. It's a crisp, minty winter scent that gives you the feel of a snowy winter, without the actual...
- Regular price
- From $24.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- From $24.00
- Unit price
- per
-
Wax Melts - Holiday CollectionNot everyone can (or should) have access to an open flame. We get it. We don’t want you to have to call the fire department (again), even if they are total babes. But you most definitely should still have access to enjoy the spectacular...
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$7.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Snowmass Reed DiffuserThe fresh, clean goodness of our fragrances in a portable diffuser form, woohoo! Love our scents but not-so-good with fire or want a flameless option? Then our Reed Diffuser is the answer to your funky-odor-busting prayers! Our refreshing diffuser scents are safe for use...
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
-
Snowmass Noir Soy CandleOur NOIR soy candle features a matte black metal jar. SNOWMASS has minty and bright top notes over a pine and fir base that call to mind the first fresh snowfall in the forests of the Rockies. It's a crisp, minty winter scent that gives you...
- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
-
16 oz - Endless Candle At Home Candle RefillIf you are a candle lover who burns candles frequently, you know the dilemma of burning through your favorite candle and being stuck with an empty jar or vessel that you hate to get rid of, but really don’t need. Never throw away an...
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
- $30.00
- Unit price
- per